Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Polski Polo Klub

Opinie

Strona 1 z 54  > >>

Wyróżnienie w PKOL w Warszawie :D
Więcej
Życzenia świąteczne dla Was kochani <3
Więcej
Licznik odwiedzin: 167567
Treść 1-15 z 48.
18-08-2016 07:46
Natalka :)
Najlepsza stajnia na świecie :) Cudowna atmosfera a przede wszystkim profesjonalni instruktorzy i przepiękne ułożone konie, czyste, zadbane - widać że szczęśliwe. Za każdym razem nabywam nowych umiejętności i czuję się bardzo bezpiecznie :)
Gorąco polecam :)
31-07-2016 23:02
Natalka
Obóz dobiegł końca
30-07-2016 14:22
Martyna ( Pieszyce , Polska ) turekmartyna96 <at> wp <dot> pl
Najlepsza stajnia na świecie !!! Nie ma lepszej :), bardzo podobał mi się obóz konny 24.07-30.07-2016, bardzo dużo się nauczyłam na obozie na pewno nie zapomnę naszego chrztu i terenu:) .
04-10-2015 16:17
Tatiana Gombarčíková
Je mi veľkou cťou, že som mohla spoznať skvelých ľudí v KONIE JULIANOW. A nesmierne ma teší, že mám od nich toho najúžasnejšieho koňa akého som si mohla priať - Black <3 (Karuś)
Perfektný prístup, prostredie a kone, ktoré majú potenciál. S Blackom nad'alej pracujeme a a umiestňujeme sa na najlepších miestach ale to vd'aka skvelej príprave, ktorú ste mu zaobstarali. Týmto Vám chcem pod'akovať za všetko ale hlavne za Blacka !!!! Hlavné pod'akovanie patrí p.Ele s p.Markom a Nicole a samozrejme aj p. Martine, ktorá to sprostredkovala :-) Ďakujem ešte raz !!!!
05-04-2014 22:45
Renata
Bardzo się cieszę, że trafiłam z całą moją rodziną do stajni Stary Julianów, gdzie pod okiem Pani Eli moja córka robi duże postępy w nauce jazdy, a ja mogę korygować swoje stare błędy i nadal cieszyć się jazda konną, którą kocham już od wielu lat. Pani Elu! Dziękuję za pomoc w kupnie mojego wymarzonego konia, który niespodziewanie stał się moim najpiękniejszym prezentem urodzinowym.
24-03-2014 16:10
Martina ( ČR )
Mamy zaszczyt być w stanie trenować z tak znakomitych trenerów, takich jak p.Ela i p.Marek. Naprawdę to doceniam. Martina a Boník....
04-03-2014 21:50
Marta(od Lesia ) ( wałbrzych )
Pani Elżbieta to nie tylko doskonały trener ale pasionata tego co robi. Każda jazda to kolejny krok, nowa wiedza i umiejetności. Doborem odpowiedniego konia i metod pracy sprawia, że od pierwszych chwlil w siodle każdy czuje się bezpiecznie... PEŁNY PROFESJONALIZM I ODPOWIEDZIALNOŚĆ...
02-03-2014 19:57
Marta ( Polska )
Chciałabym polecić stajnię w Starym Julianowie! Objeździłam chyba wszystkie stajnie w promieniu 60 km od mojej miejscowości,nie zdając sobie sprawy,że moja wymarzona stajnia i mój wymarzony trener,jakim jest Pani Elżbieta znajdują się tak blisko. W tej stajni odnalazłam za równo tak potrzebną mi konstruktywną krytykę jak i budującą pochwałę Panuje tutaj rodzinna atmosfera, dzięki której czuję się naprawdę swobodnie. Znajdują się tam wspaniałe konie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców,których interesuje trening sportowy. Uważam, że zarówno trening dla jeźdźców początkujących, jak i dla jeźdźców zaawansowanych jest warty każdej złotówki. Jeśli ktoś pragnie nauczyć się wreszcie jeździć konno naprawdę dobrze, to osiągnie to dzięki współpracy z naprawdę wspaniałymi trenerami, jakimi są Elżbieta i Marek Pawłowicz, którzy dzięki ogromnej wiedzy,wyczuciu,talentowi i doświadczeniu pomogą osiągnąć wyznaczony cel i spełnić marzenia.
26-02-2014 09:48
Marta
Bardzo dobra szkoła. Polecam =)
10-09-2013 14:45
Ala
Super wpis na fb.Gdy Mi go mama pokazała to się wzruszyłam a komentarze naprawdę piękne dziękuje wszystkim za ponad 50 polubień to naprawdę miłe co mogą zdziałać słowa,dziękuje za piękne komentarze.
02-08-2013 11:30
Ala
Witam, jak z budową hali i co jeszcze planujecie.
Nie mogę się doczekać kiedy znowu będę z Leszkiem i
innymi końmi.Szkoda że mieszkam w mieście a nie na wsi.Fajnie by było mieć swojego własnego konia.
Pozdrowić ode mnie Natalię i innych oraz Banzaja,Mobiego,Leszka i inne konie.Pozdrawiam Ala
05-06-2013 13:02
Aleksandra
Witam serdecznie :-) Aurelius pochodzący z stajni w Starym Julianowie . Dokonuje że tak powiem "cudow" :-)
Aurelius który przebywa u mnie już 1,5 roku. Zdrowie mu dopisuje jak najbardziej a największe wrażenie wywiera na nas jego ogromny talent sportowy :-) zapał do skoków ! Aurelius wczoraj na treningu skoczył 1.40 :-) byłam w szoku :-) z powodzeniem startujemy w zawodach :-) cudowny charakter oraz cudownie ułożony koń :-) jeszcze raz chciałambym podziękować P. Eli :-) i wszystkim którzy pracowali z tym koniem :-)
Pozdrawiam Ola i Aurelius :-)
19-05-2013 21:25
Magdalena
Szczęsliwi ci, którzy trafili na takiego trenera jakim jest Elżbieta Zabagło- Pawłowicz. Po dwudziestu latach "uprawiania" jeździectwa, po dziesiątkach instruktorów, trenerów i szkółek z całym przekonaniem mogę powiedzieć że to najlepszy trener jakiego w swoim życiu spotkałam, osoba z ogromnym talentem i wyczuciem, po prostu diament, brylant a nie trener. Każda indywidualna lekcja jest dużo więcej warta niż jej cena w złotówkach, moim zdaniem- bezcenna. Doskonałe wyczucie niedociągnięć jeźdźca, ogromna cierpliwość, ogromna wiedza i umiejętność jej przekazywania!!! Polecam i zawsze będę polecać.
14-05-2013 11:12
Konie Julianów
Budowa hali stale postępuje , dach już jest w całości , mur z kamienia polnego ukończony w połowie. Aktualnie modernizujemy ogrodzenia pastwisk letnich. Za około dwa miesiące hala powinna być , gotowa , pozostanie wybór podłoża i świętowanie otwarcia nowego obiektu
Chcemy także uzupełnić podłoże piaskowe na czworoboku i placu zamkniętym oraz kole do pracy na lonży. Odświeżymy też boksy, dużo pracy nas czeka , staramy się systematycznie pracować , a efekty już widać . Pozdrawiamy serdecznie .Właściciele ?Konie Julianów?
19-04-2013 19:40
Koniarz
Wspaniała stajnia , jak idzie budowa hali ?